7/24 HİZMETINİZDEYİZ : 0530 263 91 92

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup şu anda da çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı çalışma misyonunu benimsemiş olan Göksu Nakliyat hizmet kalitesi ve düşüncesi ile sektörde her zaman ilkleri uygulayan kuruluş olmuştur.

Göksu Nakliyat evden eve nakliyat konusunda sektörde seçkinliğini korumaktadır. Kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve emin adımlarla ilerleyen bir evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye ye hizmet vermektedir. Bu güne kadar oluşturduğumuz müşteri memnuniyetinden faydalanmaya çalışan bazı nakliyat firmalarına dikkat edin. Kesinlikle yetki belgelerini inceleyin. 10 senesini bu sektöre veren firmamız zamanla oluşan tecrübe ve deneyimle evden eve nakliyat sektöründe lider kuruluşlar arasında olmuştur.

Göksu Nakliyat yıllardır İzmir evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak büyümüştür. Göksu Nakliyat diğer İzmir nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır. Bu sayede İzmir nakliye ve taşıma sektöründe lider konumda olmayı başardık.