7/24 HİZMETINİZDEYİZ : 0530 263 91 92

Sosyal Medyada Biz}

Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat

Göksu Nakliyat Firması olarak öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Buca Evden Eve Nakliyat 23 yıldır sağladığı güven ile hiçbir müşterisini pişman etmemiştir.

Çalışma sistemimiz şu şekildedir:

Buca Evden Eve Nakliyat Expertiz:
Buca bölgesine bakan ücretsiz ekspertiz sayesinde nakliyat hizmeti alacağınız zaman kaç adet çalışan, Eşya tespiti ,ihtiyacınız olan nakliyat aracı ve ücretiniz hakkında detaylı bilgi verecektir. Müsait olduğunuz zaman ücretsiz ekspertizimiz sizlere ziyarette bulunarak nakliyat anlamında tüm sorularınızı cevaplamış olacaktır.

Buca Evden Eve Nakliyat Sigortalama:
Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olucaktır. Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır.Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir

Buca Evden Eve Nakliyat Ambalajlama ve Paketleme:
Personellerimiz sabah ilk olarak yaptıkları işlerden biri de ambalajlama ve paketlemedir. Eşyalarınız de-monte işlemleri, kırılacak eşyalarınız özel beyaz kağıtlarla sarılarak kolilenmesi, beyaz eşyalarınızın de-montesi, avizelerinizin sökülmesi, kıyafetlerinizin özel elbise dolaplarına dizilmesi, büyük bir titizlikle yapılır.

Buca Evden Eve Nakliyat Arabaya Yükleme:
Nakliye Hizmetinde en önemli kısımlardan biri bu kısımdır. Burada yaşanacak herhangi bir olumsuzluk hem sizi hem de bizi mağdur bırakır. Bizde bunun bilincin de olarak eşyalarınızı büyük bir önem ve titizlikle taşıyoruz. tabii bu iş sadece taşımakla bitmiyor. Bir başka önemli şey ise eşyalarınızın araç içindeki istifidir. Bu iş için aracımızda bir personel bulunmaktadır. Bu personel işinin uzmanı, bu işin erbabıdır.

Buca Evden Eve Nakliyat 
Tüm bu işlemlerden sonra sıra yeni evinize taşıma işleminde. Tüm eşyalarınız aynı titizlikte yeni evinize taşınır ve eşyalarınızın konumu siz değerli müşterilerimiz istediği şekilde belirlenir. Ambalajlama ve paketleme işleminde olduğu gibi de-montesi yapılan eşyalarınız monteleri, avizelerin takılması, elbiselerinizin tekrardan sizin istediğiniz gibi dolaba asılması, beyaz eşyalarınızın yenıden montelenmesi bu işlemde gerçekleşmektedir.

Buca Evden Eve Nakliyat
Tüm bu işlemler bittikten sonra personelimiz tarafından eviniz son kez kontrol edilir. Evinizin son eksiklikleri giderilir. Siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyeti adına form doldurmaları rica edilir. Bu işlem nakliyat firmamıza müşterilerimizin art ve taleplerini belirlemek için yapılır. Tüm bu işlemlerden sonra sizlerin onayı alınır ve nakliye aracımızın şirkete dönmek için yola çıkar…

19 Ekim 2016
660 kez görüntülendi